higienistka stomatologicznaMiriam Okuniewska

Dyplomowana higienistka stomatologiczna. Systematycznie podnosi swoje kwalifikacje, biorąc udział w licznych kursach z zakresu higieny stomatologicznej. W Nowe Orłowo Dental Clinic w Gdyni zajmuje się asystowaniem podczas zabiegów z zakresu stomatologii zachowawczej, protetyki, chirurgii oraz implantologii.
Miriam asystuje podczas wykonywania zabiegów, dbając o jak najwyższy komfort Pacjenta. Charakteryzują ją dokładność i staranność.
Poznaj także porady naszych ekspertów

Agata Pilipiec
- Data publikacji: 9 kwietnia
- Wszczepienie implantu zęba to zabieg chirurgiczny, który polega na nawierceniu kości szczęki lub żuchwy i umieszczeniu w niej

Magdalena Gajewska
- Data publikacji: 26 marca
- Nieświeży oddech, znany również jako halitoza, to problem, który dotyka wiele osób na całym świecie.

Dorota Klonowicz
- Data publikacji: 7 marca
- Ósemki, zwane zębami mądrości, są dość szczególne. Niestety w wielu przypadkach sprawiają kłopoty i wymagają usunięcia.