nowe orłowo dental clinic

O nas

Filozofia kliniki
Nowe Orłowo Dental Clinic w Gdyni

Zdajemy sobie sprawę jak ważny w życiu codziennym jest piękny uśmiech i jak bardzo jego brak może wpłynąć na codzienne życie każdego z nas. Dlatego naszym celem stało się pomaganie pacjentom w uzyskaniu funkcjonalności i estetyki, o jakiej marzą. Nasi specjaliści, łącząc swoje umiejętności i dostęp do najnowocześniejszych metod leczenia, dążą do uzyskania perfekcyjnych wyników. Na co dzień dajemy z siebie wszystko, by stworzyć pacjentowi komfort leczenia stomatologicznego, zapewnić poczucie bezpieczeństwa w trakcie zabiegu i osiągnąć jak najlepsze efekty.

Zespół

Joanna McKenzie

Lekarz dentysta

Absolwentka Gdańskiej Akademii Medycznej, posiada 30-letnie doświadczenie w zawodzie. Założycielka Nowe Orłowo Dental Clinic w Gdyni oraz właścicielka prestiżowej kliniki stomatologicznej w Wielkiej Brytanii.

Specjalizuje się w zakresie zaawansowanej protetyki zębowej, w tym w całkowitych rekonstrukcjach zwarcia oraz w zabiegach w zakresie implantologii i chirurgii stomatologicznej.

Uczestniczka wielu kursów oraz konferencji w Polsce oraz za granicą. W 2010 roku z wyróżnieniem ukończyła renomowany kurs implantologiczny na Uniwersytecie Cambrige zdobywając certyfikat umiejętności implantologicznych. Zwyciężczyni plebiscytu Eskulap w kategorii najlepszy stomatolog w województwie pomorskim.

Dr Joannę charakteryzuje profesjonalizm poparty ogromnym doświadczeniem. Jest ona ceniona przez Pacjentów, którzy z zadowoleniem patrzą na rezultaty swojego leczenia, wspominając przy tym wyjątkową atmosferę wizyty.

Agata Pilipiec

Lekarz dentysta

Absolwentka Uniwersytetu Medycznego w Białymstoku. Szef zespołu medycznego oraz główny diagnosta. W Nowe Orłowo Dental Clinic zajmuję się zaawansowaną protetyką, chirurgią stomatologiczną oraz implantologią. Na co dzień poświęca dużo czasu na planowanie i realizowanie leczeń interdyscyplinarnych Pacjentów przez zespół medyczny. Stale podnosi swoje kwalifikacje, swoje doświadczenie zawodowe zdobywa i zdobywała na licznych kursach i kongresach w Polsce i zagranicą. Podczas leczenia pacjentów stawia na najnowocześniejsze metody leczenia przykładając dużą wagę do jakości materiałów stosowanych w klinice. Bardzo ważna jest też dla Niej relacja z Pacjentem, którą pielęgnuje od pierwszej wizyty konsultacyjnej. Absolwentka polskiej edycji kursu Practiculum Implantologii akredytowanego przez OSIS-EDI. Jej największymi atutem jest zaangażowanie, sumienność i precyzja dzięki czemu zapewnia swoim pacjentom leczenie na najwyższym poziomie.

Małgorzata Szawłowska

Lekarz dentysta - ortodonta

Absolwentka Akademii Medycznej w Gdańsku w 1999 roku, której pasją i główną specjalizacją jest leczenie ortodontyczne. Systematycznie wzbogaca swoje wieloletnie doświadczenie o udział w licznych konferencjach i kursach. Swoja pracę wykonuje z wielką starannością w oparciu o kompleksową analizę potrzeb pacjenta. Każde leczenie poprzedzone jest indywidualnym planem leczenia, który dokładnie jest omawiamy wraz z Pacjentem. W klinice Nowe Orłowo Dental Clinic w Gdyni zajmuje się zabiegami z zakresu ortodoncji stomatologicznej w tym aparatami stałymi, ruchomymi oraz aparatami przeźroczystymi Clear-Aligner.

Magdalena Gajewska

Lekarz dentysta

Absolwentka Uniwersytetu Medycznego w Białymstoku. Uczestniczka licznych kursów oraz sympozjów. Głównie zajmuje się stomatologią zachowawczą w szczególności estetyczną odbudową zębów oraz protetyką.

Nieustannie podnosi swoje kwalifikacje, aby zapewnić swoim pacjentom leczenie zgodne z najnowocześniejszymi trendami w stomatologii. Doktor Magda stara się, aby wizyty u stomatologa kojarzyły się wszystkim - zarówno dzieciom, jak i dorosłym - z brakiem bólu i stresu.

Dagmara Pomiećko

Lekarz dentysta

Absolwentka Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego, gdzie obecnie jest pracownikiem dydaktycznym. W latach 2015-2018 odbyła szkolenie specjalizacyjne w dziedzinie stomatologii dziecięcej, zakończone Państwowym Egzaminem Specjalizacyjnym. Należy do Polskiej Akademii Stomatologii Dziecięcej. Uczestniczyła w wielu kursach i konferencjach z zakresu stomatologii estetycznej, endodoncji i protetyki. Nieustannie podnosi swoje kwalifikacje biorąc udział w szkoleniach i zjazdach naukowych, aby zagwarantować najwyższą jakość usług.

Maria Littwin

Lekarz dentysta

Absolwentka Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego. Uczestniczka wielu kursów z zakresu stomatologii estetycznej, protetyki i endodoncji, w tym w prestiżowej The Dawson Academy. Nieustannie podnosi swoje kwalifikacje, aby zaoferować pacjentom najwyższą jakość usług. W swojej pracy do wszystkich zabiegów wykorzystuje mikroskop zabiegowy, aby uzyskać doskonale i trwałe efekty wykonywanych uzupełnień. Swoją pasją i uśmiechem, chce pokazać pacjentom, że mogą czuć się bezpiecznie, a wizyta w Nowe Orłowo Dental Clinic może być bardzo przyjemna.

Dorota Klonowicz

Lekarz dentysta

Absolwentka Gdańskiego Uniwersytet Medycznego, który ukończyła z wyróżnieniem. Przez następne lata pracowała jako asystent w Zakładzie Chirurgii Stomatologicznej GUMed, gdzie w 2015 roku obroniła rozprawę doktorską. W 2017 roku zdała Państwowy Egzamin Specjalizacyjny w dziedzinie chirurgia stomatologiczna. Ukończyła wiele kursów o tematyce chirurgicznej, między innymi dziesięciomiesięczne szkolenie Practiculum Implantologii. Swoją wiedzę pogłębia również podczas naukowych wyjazdów konferencyjnych i wprowadza najnowsze standardy i procedury chirurgiczne w codziennej praktyce. W klinice Nowe Orłowo Dental Clinic w Gdyni zajmuje się zabiegami w zakresie chirurgii stomatologicznej w tym, dłutowaniem zatrzymanych ósemek oraz resekcjami wierzchołków korzeni.

Piotr Chomik

Lekarz dentysta

Absolwent Uniwersytetu Medycznego w Gdańsku. W 2009 rozpoczął specjalizację z zakresu chirurgii szczękowo-twarzowej na Uniwersyteckim Centrum Klinicznym w Gdańsku, które zakończył tytułem Specjalisty Chirurgii Szczękowo-Twarzowej. W 2013 roku uzyskał tytuł doktora nauk medycznych z zakresu chirurgii szczękowo-twarzowej. Doświadczenie i umiejętności kliniczne zdobywał w wiodących krajowych i zagranicznych ośrodkach chirurgii szczękowo-twarzowej. Wykłada podczas licznych krajowych i zagranicznych kongresów i kursów z zakresu chirurgii szczękowo-twarzowej i stomatologicznej. W klinice Nowe Orłowo Dental Clinic w Gdyni zajmuje się zabiegami w zakresie chirurgii stomatologicznej w tym implantologią, dłutowaniem zatrzymanych ósemek oraz resekcjami wierzchołków korzeni.

Adam Pióro

Lekarz dentysta

Absolwent Uniwersytetu Medycznego w Gdańsku. Członek renomowanych polskich i międzynarodowych organizacji zrzeszających ekspertów od implantologii, chirurgii i endodoncji mikroskopowej - German Society of Oral Implantology, International Congress of Oral Implantologists, Polskie Stowarzyszenie Implantologiczne, Polskie Towarzystwo Endodontyczne. Swoją wiedzę zdobywał na licznych szkoleniach w Polsce i za granicą. Obecnie, łącznie pracą z zespole Nowe Orłowo Dental Clinic w Gdyni, rozwija swoje umiejętności również na szpitalnym Oddziale Chirurgii Szczękowej w Gdyni. Bogate doświadczenie doktora pozwala na wykonywanie skomplikowanych zabiegów z niezwykłą precyzją. Doktor Pióro to perfekcjonista, którego wiedza i doświadczenie przekładają się na skuteczne leczenie pacjentów w zakresie implantologii stomatologicznej.

Miriam Okuniewska

Higienistka

Dyplomowana higienistka stomatologiczna. Systematycznie podnosi swoje kwalifikacje, biorąc udział w licznych kursach z zakresu higieny stomatologicznej. W Nowe Orłowo Dental Clinic w Gdyni zajmuje się asystowaniem podczas zabiegów z zakresu stomatologii zachowawczej, protetyki, chirurgii oraz implantologii. Miriam asystuje podczas wykonywania zabiegów, dbając o jak najwyższy komfort pacjenta. Charakteryzują ją dokładność i staranność.

Patrycja Kramczyńska

Rejestratorka medyczna

Dyplomowana rejestratorka medyczna.

Anna Karnowska

Asystentka stomatologiczna

Dyplomowana asystentka stomatologiczna. W Nowe Orłowo Dental Clinic w Gdyni zajmuje się asystowaniem podczas zabiegów z zakresu stomatologii zachowawczej, endodoncji, protetyki, chirurgii oraz implantologii. W swojej pracy ceni sobie bezpośredni kontakt z pacjentem, dbając o Jego komfort oraz dobre samopoczucie.

Katarzyna Włodkowska

Asystentka stomatologiczna

Dyplomowana asystentka stomatologiczna. W Nowe Orłowo Dental Clinic w Gdyni zajmuje się asystowaniem podczas zabiegów z zakresu stomatologii zachowawczej, endodoncji, protetyki, chirurgii oraz implantologii. W swojej pracy ceni sobie bezpośredni kontakt z pacjentem, dbając o Jego komfort oraz dobre samopoczucie.

Kamila Baranowska

Asystentka stomatologiczna

Dyplomowana asystentka stomatologiczna. W Nowe Orłowo Dental Clinic w Gdyni zajmuje się asystowaniem podczas zabiegów z zakresu stomatologii zachowawczej, endodoncji, protetyki, chirurgii oraz implantologii. W swojej pracy ceni sobie bezpośredni kontakt z pacjentem, dbając o Jego komfort oraz dobre samopoczucie.