O nas

Filozofia kliniki

Zdajemy sobie sprawę jak ważny w życiu codziennym jest piękny uśmiech i jak bardzo jego brak może wpłynąć na codzienne życie każdego z nas. Dlatego naszym celem stało się pomaganie pacjentom w uzyskaniu funkcjonalności i estetyki o jakiej marzą. Nasi specjaliści, łącząc swoje umiejętności i dostęp do najnowocześniejszych metod leczenia, dążą do uzyskania perfekcyjnych wyników leczenia. Na co dzień dajemy z siebie wszystko by stworzyć pacjentowi komfort i poczucie bezpieczeństwa.

Zespół

Joanna McKenzie

Lekarz dentysta

Absolwentka Gdańskiej Akademii Medycznej, posiada 30 letnie doświadczenie w zawodzie. Założycielka Nowe Orłowo Dental Clinic oraz właścicielka prestiżowej kliniki stomatologicznej w Wielkiej Brytanii. Specjalizuje się w zakresie zaawansowanej protetyki w tym całkowitych rekonstrukcjach zwarcia oraz w zabiegach w zakresie implantologii i chirurgii stomatologicznej. Uczestniczka wielu kursów oraz konferencji w Polsce oraz za granicą. W 2010 roku z wyróżnieniem ukończyła renomowany kurs implantologiczny na Uniwersytecie Cambrige zdobywając certyfikat umiejętności implantologicznych. Zwyciężczyni plebiscytu Eskulap w kategorii najlepszy stomatolog w województwie pomorskim. Dr Joannę charakteryzuje profesjonalizm poparty ogromnym doświadczeniem co sprawia, że jest ona ceniona przez Pacjentów, którzy z zadowoleniem patrzą na rezultaty swojego leczenia, wspominając przy tym wyjątkową atmosferę wizyty.

Agata Pilipiec

Lekarz dentysta

Absolwentka Uniwersytetu Medycznego w Białymstoku. Swoje doświadczenie zawodowe zdobywała na licznych kursach w Polsce i zagranicą. Specjalizuje się w leczeniu endodontycznym pod mikroskopem, chirurgią stomatologiczną oraz protetyką. Podczas leczenia pacjentów posługuje się najnowocześniejszymi technologiami dostępnymi w stomatologii stale podnosząc swoje kwalifikacje. Absolwentka polskiej edycji kursu Practiculum Implantologii akredytowanego przez OSIS-EDI. Jej największymi atutem jest zaangażowanie, sumienność i precyzja dzięki czemu gwarantuje leczenie na najwyższym poziomie.

Magdalena Gajewska

Lekarz dentysta

Absolwentka Uniwersytetu Medycznego w Białymstoku. Nieustannie podnosi swoje kwalifikacje, aby zapewnić swoim pacjentom leczenie zgodne z najnowocześniejszymi trendami w stomatologii. Uczestniczka licznych kursów oraz sympozjów. Głównie zajmuje się stomatologią zachowawczą w szczególności estetyczną odbudową zębów oraz protetyką. Doktor Magda stara się, aby wizyty u stomatologa, wszystkim, zarówno dzieciom, jak i dorosłym, kojarzyły się z brakiem bólu i stresu.

Piotr Chomik

Lekarz dentysta

Absolwent Uniwersytetu Medycznego w Gdańsku. W 2009 rozpoczął specjalizację z zakresu chirurgii szczękowo-twarzowej w Uniwersyteckim Centrum Klinicznym w Gdańsku, które zakończył tytułem Specjalisty Chirurgii Szczękowo-Twarzowej. W 2013 roku uzyskał tytuł doktora nauk medycznych z zakresu chirurgii szczękowo-twarzowej. Doświadczenie i umiejętności kliniczne zdobywał w wiodących krajowych i zagranicznych ośrodkach chirurgii szczękowo-twarzowej. Wykładowca podczas licznych krajowych i zagranicznych kongresów i kursów z zakresu chirurgii szczękowo-twarzowej i stomatologicznej. W naszej klinice zajmuje się zabiegami w zakresie chirurgii stomatologicznej w tym implantologią, dłutowaniem zatrzymanych ósemek oraz resekcjami wierzchołków korzeni.

Adam Pióro

Lekarz dentysta

Absolwent Uniwersytetu Medycznego w Gdańsku. Członek renomowanych polskich i międzynarodowych organizacji zrzeszających ekspertów od implantologii, chirurgii i endodoncji mikroskopowej - German Society of Oral Implantology, International Congress of Oral Implantologists, Polskie Stowarzyszenie Implantologiczne, Polskie Towarzystwo Endodontyczne Swoją wiedzę zdobywał na licznych szkoleniach w Polsce i za granicą. Obecnie rozwija swoje umiejętności również na szpitalnym Oddziale Chirurgii Szczękowej w Gdyni. Bogate doświadczenie doktora pozwala na wykonywanie skomplikowanych zabiegów z niezwykłą precyzją. Doktor Pióro to perfekcjonista, którego wiedza i doświadczenie pozwala na skuteczne leczenie w zakresie implantologii stomatologicznej.

Mikołaj Mielke

Lekarz dentysta

Absolwent Uniwersytetu Medycznego w Gdańsku. Członek renomowanych polskich i międzynarodowych organizacji zrzeszających ekspertów od implantologii oraz chirurgii takich jak: Polskie Stowarzyszenie Implantologiczne oraz ICOI (International Congres of Oral Implantologist) oraz DGOI (Deutsche Gesellschaft für Orale Implantologie). Specjalizuję się w stomatologii w powiększeniu oraz chirurgii stomatologicznej i szczękowo-twarzowej. Umiejętności z tych dziedzin zdobywał na licznych szkoleniach, kursach oraz konferencjach w Polsce i za granicą. Uczestnik cyklu szkoleń Curriculum Implantologii Polskiego Stowarzyszenia Implantologicznego, które ukończył z wyróżnieniem. Od 2015 roku zdobywa doświadczenie na Oddziale Chirurgii Szczękowej Szpitala Św Wincentego a Paulo w Gdyni, gdzie rozwija swoje zainteresowania w dziedzinie chirurgii szczęko-twarzowej. Cechy, które wyróżniają Doktora Mikołaja to precyzja, staranność oraz niezwykła empatia w stosunku do Pacjenta.

Miriam Okuniewska

Higienistka

Dyplomowana higienistka stomatologiczna. Systematycznie podnosi swoje kwalifikacje biorąc udział w licznych kursach z zakresu higieny stomatologicznej. W Nowe Orłowo Dental Clinic zajmuje się asystowaniem podczas zabiegów z zakresu stomatologii zachowawczej, protetyki, chirurgii oraz implantologii. Charakteryzuje się dokładnością i starannością w swojej pracy. Podczas wykonywania zabiegów dba o jak najwyższy komfort pacjenta.

Emilia Kułakowska

Asystentka stomatologiczna

Dyplomowana asystentka stomatologiczna. W Nowe Orłowo Dental Clinic zajmuje się asystowaniem podczas zabiegów z zakresu stomatologii zachowawczej, endodoncji, protetyki, chirurgii oraz implantologii. W swojej pracy ceni sobie bezpośredni kontakt z Pacjentem dbając o Jego komfort oraz dobre samopoczucie.

James McKenzie

Konsultant pacjenta EU

Absolwent wydziału ekonomii w Surrey w Wielkiej Brytanii, współwłaściciel prestiżowej kliniki stomatologicznej w Southhumpton w Wielkiej Brytanii. W naszej klinice zajmuje się bezpośrednim kontaktem z pacjentami zagranicznymi oraz pomaga w logistycznym planowaniu leczenia.

-