Miejsce stworzone z myślą
o Twoim uśmiechu

Nowe Orłowo Dental Clinic to unikalne miejsce stworzone z myślą o Państwa pięknym i zdrowym uśmiechu. Wykorzystując innowacyjne metody leczenia oraz nowoczesny sprzęt wykonujemy zabiegi stomatologiczne na najwyższym poziomie. Nasz zespół na pierwszym miejscu stawia Pacjenta i indywidualne podejście do jego potrzeb, dzięki czemu leczenie zawsze przebiega w miłej i komfortowej atmosferze. Cechuje nas zaangażowanie, pasja oraz chęć ciągłego rozwoju, co pomaga nam w spełnianiu marzeń o idealnym i zdrowym uśmiechu.

Serdecznie zapraszamy,

Zespół Specjalistów Nowe Orłowo Dental Clinic

Nowoczesne technologie to gwarancja
najwyższego komfortu leczenia

 • MyRay Hyperion X9

  Dysponujemy najnowocześniejszym aparatem do wykonywania zdjęć panoramicznych, które są niezbędne do prawidłowego stworzenia planu leczenia. Aparat emituje minimalną ilość promieniowania sprawiając, że badanie jest całkowicie bezpieczne.

 • Mikroskop Carl Zeiss

  Standardem w naszej klinice jest leczenie pod mikroskopem. Najwyższej klasy mikroskop zabiegowy, którym dysponujemy sprawia, że leczenie jest jeszcze bardziej precyzyjne.

 • Reciproc Gold
  endodoncja jednonarzędziowa

  Nowoczesne i innowacyjne urządzenie, które pozwala nam na bezpieczne i niezwykle dokładne leczenie kanałowe w znacznie krótszym czasie od leczenia tradycyjnego.

 • Kamera wewnątrzustna HD

  Wysokiej rozdzielczości kamera wewnątrzustna, którą używamy podczas przeglądu, pomaga w uwidocznieniu zmian chorobowych mało widocznych w tradycyjnym lusterku dentystycznym.

 • MyRay eXTend

  Każdy nasz gabinet wyposażony jest w nowoczesny aparat RTG. Gwarantuje to wykonywanie zdjęć rentgenowskich w bardzo wysokiej jakości oraz ich wywoływane w kilka sekund.

Chcesz umówić wizytę?

Skontaktuj się z nami!

Aleja Zwycięstwa 237/6
81-521 Gdynia Orłowo
Tritum Business Park

Poniedziałek - Piątek: 10:00 - 19:00